Zambia

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Zambia

Nieruchomość na sprzedaż w Zambii

Zambia znajduje się w południowej Afryce. Graniczy na północy z Demokratyczną Republiką Konga, na północnym wschodzie z Tanzanią, na wschodzie z Malawi, na południu z Mozambikiem, Zimbabwe, Botswaną i Namibią, a na zachodzie z Angolą, Zambia nie ma dostępu do morze. Stolicą jest Lusaka.

Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w nieruchomości na sprzedaż w Zambii, jest to pozytywny moment. Rynek nieruchomości w Zambii ma pozytywny i rosnący trend dzięki politycznej stabilności kraju.

Aby sprzyjać tej sytuacji, wpływa to również na położenie geograficzne kraju.

Stolica Lusaka jest rozwijającym się centrum handlowym, jest jednym z najlepszych miejsc do zakupu nieruchomości na sprzedaż w Zambii z dość szerokim wyborem i różnymi rodzajami nieruchomości.

Po stolicy, osoby zainteresowane inwestowaniem w nieruchomości na sprzedaż w Zambii mogą odwiedzić Kitwe, trzecie co do wielkości miasto w Zambii, które zawdzięcza swoje bogactwo działalności górniczej miedzi.

Nie lekceważ oferty nieruchomości na sprzedaż, które można znaleźć w mieście Ndola, ważnym skrzyżowaniu kolejowym i drogowym Zambii.

Livingstone to małe miasteczko, w którym można znaleźć bardziej nowoczesne nieruchomości na sprzedaż w Zambii ze względu na bliskość międzynarodowego lotniska Harry Mwanga Nkumbula.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 34091

Sprzedaż Teren rolniczy, Zambia, Lusaka, Lusaka, chilanga

237,608.88PLN
Sprzedaż
Teren rolniczy

28000 m²
2,8 hektara dziewiczej ziemi w okolicy chilanga w pobliżu centrum badawczego Mount Makulu, naprzeciwko fabryki Lafarge Cement. Cena usd60,000 neg.
Cod. 17908

Sprzedaż Inne (Mieszkalne), Zambia, Lusaka, Lusaka, Plot 2400, Phase 2, Ndeke Village, Lusaka

1,188,044.41PLN
Sprzedaż
Inne (Mieszkalne)

600 m²
Bliźniak (dwa mieszkania) nieruchomość mieszkalna
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB